Päť najdebilnejších kino filmov roka 2017 podľa redakcie Kinemy

Peter Konečný | 1.1.2018Iba jeden kino titul získal v roku 2017 najnižšie možné hodnotenie 1/10. V tejto novinke si predstavíme redakciou najhoršie hodnotené filmy roka 2017, ktoré boli uvedené v slovenskej kinodistribúcii. IDE TEDA LEN O FILMY UVEDENÉ V NAŠICH KINÁCH V ROKU 2017. ÁNO, VIEME, ŽE SÚ AJ ĎALŠIE ZAÚJÍMAVÉ ODPADY.

Muzzikanti (Hodnotenie 1/10)
Úprimne, ísť na nový film Dušana Rapoša (Cinka Panna) bez predsudkov je hádam nemožné. Tak som nazbieral odvahu a pristúpil k Muzzikantom s relatívne čistou hlavou, no už samotná ukážka plná panoramatických záberov krajiny (©RTVS no.2), konskej krásy a ženskej rýchlosti predznamenala plytkosť. Príbeh o rockeroch za zenitom a mladej generácii, plnej ideálov o slávnej kariére, je v bezpečnej zóne podpriemernej šedi. Spracovanie na štýl americkej teenage-komédie a Duo Yamaha v samom závere však ťahajú film ešte nižšie. (celá recenzia TU)

Kruhy (Hodnotenie 3/10)
Samara je známym zástupcom hororu. Svojho času desila divákov ošúchanou videopáskou, ktorej pozretie znamenalo istú smrť a mrazivý telefonát s týždňovým ultimátom. Pôvodný japonský film z roku 1998 sa dočkal vydarenej americkej verzie a tá naopak vlastného slaboduchého pokračovania. A keďže Hollywood nevie čo so sebou, máme tu tretí diel so znásobeným názvom Kruhy, v ktorom dospelé postavy vystriedali teenageri a šablóna ide naplno. (celá recenzia TU)

Amityville: Prebudenie (Hodnotenie 3/10)
Amityville: Prebudenie chce silou mocou nadviazať na legendu – a má to nesmierne ťažké. Tento film sa v USA preslávil násobným odkladaním premiéry, pričom posledný odsun prišiel sotva 10 dní pred štartom. No produkčne ho zastrešuje Jason Blum, čo sčasti signalizuje, že by mohol niečím zaujať. Nie všetko od Bluma sa hladko uchytí a pri tomto filme sa zrejme strihalo, pretáčalo a skúšalo neustále. (celá recenzia TU)

Emoji film (Hodnotenie 3/10)
V čase písania recenzie svetom prebehla masívna masáž, ako je Emoji Movie nenávidený. V skutočnosti je situácia odlišná – film nemá valné kvality, a do FLOP10 rozhodne nepatrí. Že prví recenzenti roztrhali film na márne kúsky, nie je nič objavné, podobne dopadli Pixels. Iní autori sa už priblížili k priemernej hranici, čo je pochopiteľné. (celá recenzia TU)

Deep: Dobrodružstvo pod hladinou (Hodnotenie 3/10)
Malá chobotnička Deep je nezbedník. Rád sa poneviera pod oceánom, robí neplechu a dedo Kraken nemá z neho radosť, no akosi mu toleruje výstrelky a občas udelí trest. Tento raz však Deep zašiel priďaleko, lebo odpálil doslova bombu, zavalil idylku v údolí a teraz sa vydáva na ďalekú cestu za dedovým kamošom Nathanom, ktorý by im mohol pomôcť. Deep má po boku krevetu Alice i ťulpasa Eva. Neskôr sa k nim pripoja aj ďalšie druhy a iné im zase budú chcieť cestu do cieľa prekaziť. (celá recenzia TU)
login facebokISSN 1336-4197 Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
contact: sector@sector.sk

Pre vstup na plnú web stránku kinema.sk, kliknite sem www.kinema.sk.