Ewan McGregor sa predstaví ako záporný hrdina v DC adaptácii Birds of Prey

Erik Binder | 7.11.2018Zahrá si postavu s prezývkou Black Mask a ocitne sa tak po boku Margot Robbie ako súčasť osadenstva očakávaného filmu Birds of Prey. Black Mas, v civile Roman Sionis, je vodca lúpežníckeho gangu s názvom False Face Society. Podľa komiksovej predlohy jeho antihrdina zabije svojich bohatých rodičov, aby prezval moc nad ich korporáciou.

V biznise sa mu však vďaka vlastnej neschopnosti nedarí a jedným z terčov jeho nenávisti sa stane aj Bruce Wayne. Margot Robbie si tu zopakuje úlohu Harley Quinn, v ktorej sa predstavila už v úspešnej snímke Sucide Squad (2016). V Birds of Prey si okrem hlavných hviezd zahrajú napríklad Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollet-Bell, Rosie Perez alebo Renee Montoya.

Američanka čínskeho pôvodu Cathy Yan  sa stane prvou ázijskou režisérkou či režisérom, nakrúcajúcim superhrdinský film v Hollywoode. Ako režisérka sa zatiaľ predstavila iba krátkometrážnou snímkou According To My Mother z roku 2016. Scenár napíše Christina Hodson (Bumblebee) a bude sa scenáristicky podielať aj na pripravovanej sólovke Batgirl. S produkciou Birds of Prey by sa malo začať už koncom tohto roka a je už stanovený aj dátum premiéry, 7. február 2020.
login facebokISSN 1336-4197 Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
contact: sector@sector.sk

Pre vstup na plnú web stránku kinema.sk, kliknite sem www.kinema.sk.