Desiatka najčítanejších noviniek na Kineme v roku 2018

redakcia | 1.1.2019V dnešnom prehľade sa pozrieme na najčítanejšie novinky Kinemy minulého roka. Publikovali sme ich cez tisíc a toto je prehľad tých najčítanejších správ:

Desiatka najlepších filmov roka 2017 podľa Metacritic (9.602 čitateľov)
Najvyššie priemerné hodnotenia podľa amerických kritikov každoročne upozorňujú na balík mimoriadnych filmov z ktorých si vyberie každý náročnejší divák. (čítať viac)

Na Štedrý večer RTVS pripravila premiéru rozprávky Vianočné želanie (8.495 čitateľov)
Televízna rozprávka Vianočné želanie z dielne RTVS prinesie silný príbeh, napätie, ale aj večný boj dobra a zla. Či zvíťazí dobro a láska si diváci môžu ... (čítať viac)

Päť najdebilnejších kino filmov roka 2017 podľa redakcie Kinemy (8.855 čitateľov)
Iba jeden kino titul získal v roku 2017 najnižšie možné hodnotenie 1/10. V tejto novinke si predstavíme redakciou najhoršie hodnotené filmy roka 2017, ktoré ... (čítať viac)

Čaká nás skvelý filmový rok. Tieto filmy sa oplatí vidieť (4.833 čitateľov)
Nový Screener portálu Kinema.sk a denníka SME o filmoch pre tých, ktorí pri návšteve kina nevypínajú mozog. Vybrali sme 20 top titulov na najbližšie mesiace nového roka. (čítať viac)

V kinách začínajú premietať výnimočné filmy. Tieto by ste nemali zmeškať (4.552 čitateľov)
Dnešný Screener portálu Kinema.sk a denníka SME venujeme 25. ročníku Medzinárodného festivalu filmových klubov Febiofest, ktorý sa začína už tento týždeň v Bratislave. (čítať viac)

Desiatka najlepších seriálov roka 2017 podľa Metacritic (4.322 čitateľov)
Najvyššie priemerné hodnotenia podľa amerických kritikov každoročne upozorňujú na balík mimoriadnych seriálov z ktorých si vyberie každý náročnejší divák... (čítať viac)

Prvá upútavka ukazuje, čo môžeme očakávať od filmu Dubček (3.961 čitateľov)
Rok 2018 je rokom mnohých významných výročí – konca prvej svetovej vojny a založenia Československa (1918), Mníchovskej dohody (1938), komunistického prevratu ... (čítať viac)

Séria dokumentov Biele vrany a hrdinovia medzi nami v premiére na RTVS (3.826 čitateľov)
Pilot pripravovanej série dokumentárnych filmov Korupčná výchova, o korupcii v našom školstve, bude mať televíznu premiéru; RTVS ho uvedie v pondelok... (čítať viac)

Dôležité slovenské filmy minulého roka. Videli ste ich? (3.692 čitateľov)
Slovenskej kinematografii sa v roku 2017 mimoriadne darilo a počet predaných lístkov výrazne prekročil jeden milión. V tomto prehľade sa ale vyhneme filmom... (čítať viac)

My sme Venom: Tom Hardy sa v novej marvelovke mení na monštrum (3.582 čitateľov)
Keď spoločnosť Sony Pictures vydala prvé zábery z dlho očakávaného komiksového hitu Venom, nechala mnohých fanúšikov v napätí. Rovnomenné krvilačné alter ego... (čítať viac)
login facebokISSN 1336-4197 Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
contact: sector@sector.sk

Pre vstup na plnú web stránku kinema.sk, kliknite sem www.kinema.sk.