V lete sa dočkáme druhej série Big Little Lies

Erik Binder | 4.1.2019Predstaviteľka jednej z hlavných úloh v seriáli Big Little Lies Nicole Kidman sa v rýchlom interview na Nový rok na stanici CNN vyjadrila, že nová séria tohto oceňovaného seriálu by sa mala na televíznych obrazovkách objaviť približne v júni 2019. Podľa herečky sa práve strihá nakrútený materiál. Spoločne s Reese Whiterspoon si opäť zahrajú svoje postavy a budú aj producentkami show.

Najdôležitejšou správou ohľadom série číslo 2 je už dlhšie obsadenie Meryl Streep, 21- krát na Oscara nominovanej herečky a trojnásobnej držiteľky tejto ceny (Železná lady, Sophiina voľba, Kramerová verzus Kramer). Tá stvárni Mary Louise Wright, matku kriminálnika Perryho Wrighta stvárneného v prvej sérii Alexandrom Skarsgårdom.

Príbeh bude pokračovať tam, kde skončil a tak sa môžeme opäť tešiť na Shailene Woodley, Lauru Dern alebo Zoe Kravitz. Všetkých sedem epizód napísal, tak ako pri prvej sérii, David E. Kelley na motívy knihy Liane Moriarty. Jeana – Marca Valléeho na režisérskej stoličke vystriedala Andrea Arnold (American Honey, Transparent).
login facebokISSN 1336-4197 Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
contact: sector@sector.sk

Pre vstup na plnú web stránku kinema.sk, kliknite sem www.kinema.sk.