Je známa lokácia úvodnej sekvencie nového Bonda

Erik Binder | 12.3.2019Prednedávnom sme sa dozvedeli, že prípravy na nakrúcanie novej, už 25 bondovky sa pomaly rozbiehajú a tak nie je prekvapením, že sa začalo uvažovať, kde sa bude realizovať. Úvodná sekvencia by mala byť podľa dobrého zvyku poriadne akčná a bude sa podľa všetkého odohrávať v meste Matera v južnom Taliansku. Ide o mesto so 60.000 obyvateľmi a môžeme sa tešiť, že sa pretransformuje na viacero dní na jeden veľký akčný karneval.

Podobne, ako sa tak udialo v prípade Mexica City pri predchádzajúcom kúsku Spectre. Talianske lokácie sme videli aj Quantum of Solace alebo Spectre a samozrejme fanúšikovia série nikdy nezabudnú na sekvencie z Benátok v Casino Royale, výrazne formujúce Bondovu osobnosť v stvárnení Daniela Craiga do budúcnosti.

Dlhšie je už známe, že sa vrátia všetky dôležité tváre, ako Naomi Harris, Ralph Fiennes, Ben Wishaw a dokonca aj predchádzajúca bond-girl v stvárnení Ley Seydoux. Režisérom sa stane po dlhých prieťahoch Cary Joji Fukunaga (Temný prípad) a premiéra je stanovená na 20. apríla 2020.
login facebokISSN 1336-4197 Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
contact: sector@sector.sk

Pre vstup na plnú web stránku kinema.sk, kliknite sem www.kinema.sk.