Brian Singer nakoniec nenakrúti marvelovku Red Sonja

Erik Binder | 14.3.2019Projekt je momentálne vo fáze predprodukcie v Millenium Films a ako režisér bol zvažovaný Brian Singer (X-Men, Valkýra). Singer v poslednom čase čelí rôznym obvineniam zo sexuálneho obťažovania chlapcov v nižšom veku a naposledy sa médiami dosť prepierala jeho častá absencia na nakrúcaní Bohemian Rhapsody.

Oficiálnym stanoviskom k odstúpeniu Singera z nakrúcania Red Sonja však nie sú bulvárne záležitosti, ale dôvod, že produkčná spoločnosť nie je schopná zabezpečiť distribútora v Spojených štátoch pre film, v ktorom je zainteresovaný Singer. Takže vlastne v konečnom dôsledku môžu.

V súčasnosti nie je isté, či sa bude projekt ďalej vyvíjať a nájde sa rýchlo náhrada na režisérsky post, alebo pôjde toto fantasy na čas k ľadu. Scenár je však už hotový a stojí za ním úspešný Ashley Edward Miller (X-Men: Prvá trieda, Thor).

Red Sonja sa objavila v Marvel Comics v roku 1973 a vychádza dodnes. Prvá adaptácia s Arnoldom Schwarzeneggerom z roku 1985 bol obrovský prepadák a nezaujala ani kritiku. Nová verzia je po úspechu Wonder Woman a čerstvo aj Captain Marvel logickým marketingovým ťahom.
login facebokISSN 1336-4197 Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
contact: sector@sector.sk

Pre vstup na plnú web stránku kinema.sk, kliknite sem www.kinema.sk.