Vyzerá to na štvrtý diel Križovatky smrti a tým pádom na tretie pokračovanie

Erik Binder | 10.4.2019Nič síce nebolo oficiálne oznámené, ale instagramová foto Jackieho Chana a Chrisa Tuckera, na ktorej obaja s úsmevmi od ucha k uchu ukazujú na prstoch svojich rúk číslovku štyri, hovorí za všetko. Je to trochu prekvapivé vzhľadom na fakt, že ázijská megastar sa na adresu tejto série v minulosti nevyjadrovala dvakrát v superlatívoch. Každopádne biznis je biznis. Problémom sa ale ukazuje opätovné nasadenie režiséra Bretta Ratnera, ktorý sa dostal do hľadáčku "Me too", pretože údajne viac krát „sexuálne obťažoval“ kolegyne na pracovisku.

Pre každého svojprávneho filmového fanúšika však ide o celkom potešujúcu správu vzhľadom na režijné umenie 50-ročného remeselníka Ratnera. Pri podobnej oddychovke, akým boli prvé tri husto priemerné diely Križovatky smrti (Rush Hour) však nešlo o taký zločin, ako v prípade X- Men 3: Posledný vzdor z roku 2006, prípadne Červeného draka (Red Dragon) z roku 2002.

Prvý diel Rush Hour vznikol v roku 1998, pokračovania nasledovali v rokoch 2001 a 2007. Ako to už chodí, s klesajúcou kvalitou.
login facebokISSN 1336-4197 Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
contact: sector@sector.sk

Pre vstup na plnú web stránku kinema.sk, kliknite sem www.kinema.sk.