Bratia Russovci, Michael B. Jordan a remake Prípadu Thomasa Crowna

Erik Binder | 11.4.2019Príťažlivo znejúca kombinácia má ale trochu zložitejšie pozadie, režiséri Avengers: Infinity War a Endgame, bratia Russovci, sa totiž vydávajú zaujímavou cestou produkcie nasledujúcich filmov. Anthony a Joe totiž vlastnia produkčnú firmu AGBO Films a tú čaká významná dlhodobejšia spolupráca s gigantom MGM.

Spoločnosť má v pláne nadväzovať v najbližšej dobe partnerstvá v súčasnosti vychytenými hollywoodskymi tvorcami a bude sa tak diať ako v tvorbe filmovej, tak aj televíznej. Na spoluprácu s Joeom a Anthonym sa teší špeciálne Chris Brearton z MGM a pátosom hýria aj Russovci, pretože v podobných kooperáciách vidia zmysel svojej AGBO Films.

MGM má obrovské portfólio filmov a tak je aj čo prerábať. Začína sa už hovoriť o prvom remakeu klasiky Prípad Thomasa Crowna (The Thomas Crown Affair, 1968, Norman Jewison) so Steveom McQueenom a Faye Dunaway v hlavných úlohách. Súčasné publikum lepšie pozná slušný remake s Pierceom Brosnanom a René Russo v réžii Johna McTiernena z roku  1999. V novej verzii by si mal zahrať Michael B. Jordan (Creed) a možno sa Russovci chopia okrem produkcie aj réžie. Scenár má na starosti Matthew Michael Carnahan.
login facebokISSN 1336-4197 Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
contact: sector@sector.sk

Pre vstup na plnú web stránku kinema.sk, kliknite sem www.kinema.sk.