Charlize Theron by si mala zopakovať úlohu Cipher v spinoffe Rýchlo a zbesilo

Erik Binder | 12.5.2019Štúdio Universal zažíva so sériou Rýchlo a zbesilo (Fast and Furious) ohromné finančné úspechy, paradoxne sa zisky navyšujú stále vyššou a vyššou časťou série. Je to spôsobené najmä zmenou poňatia frančízy, z relatívne malého akčňáku o pouličných závodníkoch sa stali veľkolepé sebareflexívne blockbustre. Herečka Charlize Theron si v ôsmom dieli nazvanom The Fate of the Furious zahrala antagonistku s menom Cipher, čo jej ale ešte viac pridalo na sexappeale.

Plánovaný spinoff by sa mal zamerať práve na túto postavu. Experimenty s rozširovaním univerza tohto fikčného sveta započínajú práve tento rok, kedy uvidíme spinoff Hobbs & Shaw s Dwayneom Johnsonom a Jasonom Stathamom v hlavných úlohách. Všetko bude samozrejme závisieť na tom, ako prijme publikum tento film, dá sa však na základe popularity celej série predpokladať, že kiná budú plné.

Premiéra deviateho dielu bola naplánovaná na 19. apríl tohto roka, ale presunula sa na 22. máj 2020 práve kvôli priestoru pre Hobbs & Shaw. Režírovať bude Justin Lin.
login facebokISSN 1336-4197 Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
contact: sector@sector.sk

Pre vstup na plnú web stránku kinema.sk, kliknite sem www.kinema.sk.