Johnson, Reynolds a Gadot v jednom akčnom filme

Erik Binder | 9.7.2019Presnejšie teda Dwayne „The Rock“ Johnson, Ryan Reynolds a Gal Gadot, čiže prvá hollywoodska herecká liga. The Rock a Gadot sa projektu s názvom Red Notice upísali už skôr, v týchto dňoch sa ale k hviezdnemu castingu pripojil aj Reynolds. Novinkou je aj to, že pôvodne malo ísť o film spoločnosti Universal, nakoniec ale vznikne v produkcii Netflixu. O čo teda pôjde? Neprekvapivo o žiadnu hĺbkovú psychologickú sondu, ale o komediálny akčný thriller.

Johnson si v ňom zahrá agenta Interpolu, ktorý sa pokúsi dostať na stopu chytrého zlodeja umeleckých diel. Predpokladáme, že v podaní Reynoldsa. Rozpaky ale vzbudzuje informácia, že film napíše a nakrúti Rawson Marschall Thurber, zodpovedný za nepodarený Mrakodrap (Skyscraper, 2018), kde si  Johnson zahral hlavnú úlohu. Podobne sa tejto dvojici príliš spoločne „nedarilo“ ani v komédii Centrálna inteligencia (Central Intelligence, 2016).

Snáď sa Thurber dostane do formy, v akej ho poznáme z komédie My sme Millerovci (We´re the Millers, 2013). Nakrúcať by sa malo začať v priebehu roka 2020.
login facebokISSN 1336-4197 Všetky práva vyhradené. (c) 2019 SECTOR Online Entertainment   /  
contact: sector@sector.sk

Pre vstup na plnú web stránku kinema.sk, kliknite sem www.kinema.sk.